Wiadomości o marihuanie 17 września, 2021

/

Wiadomości o marihuanie 17 września, 2021

Posted by Lori Ann Reese on 09/17/2021 in Prawo o marihuanie

Zawartość medyczna zweryfikowana przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer

Co pojawiło się w tym tygodniu w wiadomościach o marihuanie? Od lawiny dodatkowego zioła w Kalifornii do robienia herbaty z konopi (i przepisy). Jakie stany będą miały marihuanę na karcie wyborczej w wyborach 2022 roku? I dlaczego nie będziesz musiał brać kredytu hipotecznego na dom, aby zapłacić grzywnę za posiadanie psilocybiny po raz pierwszy w New Jersey.

Oto twoje wiadomości na temat marihuany na 17 września 2021 roku.

Kalifornia cierpi z powodu wielkiej powodzi bud

Podaż i popyt mogą być trudne do oszacowania przy wprowadzaniu nowego programu sprzedaży marihuany (medycznej lub dla dorosłych). Wszyscy zakładamy, że legalizacja marihuany rekreacyjnej doprowadzi do gwałtownego wzrostu ruchu w punktach sprzedaży. A w niektórych przypadkach, niedobór pączków.

Illinois przez prawie cały rok borykało się z problemem nadmiernego popytu i niedostatecznej podaży. Użytkownicy rekreacyjni byli sfrustrowani, ponieważ dyspensaria były wyprzedane. A pacjenci z kartami medycznymi w Illinois byli wściekli z powodu problemów z rezerwami.

W niektórych jurysdykcjach dosłownie zabrakło marihuany dla pacjentów. A w Illinois było to zaledwie sześć dni po uruchomieniu dyspensariów dla dorosłych (rekreacyjnych). Pięćdziesiąt pięć (55) dyspensariów w całym stanie sprzedało ponad 3 miliony dolarów w produktach THC. Pierwszego dnia rekreacyjna marihuana była dostępna.

Ustalenie, ile marihuany uprawiać jest bardziej skomplikowane niż się wydaje. Podobnie jak wybór odpowiednich odmian, których oczekują konsumenci. Kończąca się marihuana w sklepach jest zła. Ale posiadanie zbyt dużej ilości marihuany, której nie można sprzedać? To jest jeszcze gorsze.

To jest dokładnie to, co dzieje się teraz w Kalifornii. I to nie kalifornijscy posiadacze kart medycznych narzekają. Ani ludzie, którzy kupują na użytek dorosłych. To kultywatorzy i dyspensaria biją na alarm.

Przeczytaj: "To będzie krwawa łaźnia": Epicka nadpodaż marihuany zalewa Kalifornię i zagraża legalizacji."

(Canva)

New Jersey robi furorę w świecie marihuany, podejmując pierwszy krok w kierunku dekryminalizacji magicznych grzybków

Nie uwierzylibyście, jakie były dawne kary za posiadanie grzybów. Ujmijmy to w ten sposób, za cenę grzywny za posiadanie psylocybiny w NJ można było kupić całkiem niezły samochód. Ustawodawcy Garden State nie zdekryminalizowali grzybów psychodelicznych. Ale dostosowali wyroki i grzywny dla pierwszorazowych przestępców, którzy zostali przyłapani na posiadaniu grzybków.

Nie wiesz, czym jest psylocybina? Rozmawiamy o historycznym zastosowaniu grzybów leczniczych i o tym, jak psylocybina działa na umysł i ciało. Dowiedz się, jak próba legalizacji grzybów psychodelicznych prawie zatrzymała legalizację dla dorosłych w New Jersey.

Psilocybina i inne alternatywne leki psychodeliczne nie są zalegalizowane w New Jersey. Ale zmniejszenie kar za posiadanie niewielkich ilości (a nawet wykroczeń po raz drugi) było dobrym początkiem.

Według organizacji New Jersey Policy Perspective (NJPP), w ciągu ostatnich dziesięciu lat New Jersey wydało ponad 11,6 miliarda dolarów (w dolarach z 2020 roku) na egzekwowanie kar za wykroczenia narkotykowe niskiego szczebla. Każdego roku New Jersey wydaje średnio 1,2 miliarda dolarów na "wojnę narkotykową".

Przeczytaj: "Kara za Psilocybinę w New Jersey zredukowana do Disorderly Conduct. “

(Deposit Photos)

Czy powinieneś pić herbatę z THC?

Zarówno kawa, jak i herbata przynoszą korzyści zdrowotne. Gdyby jednak zmierzyć je obok siebie, to herbata, ze wszystkimi garbnikami, terpenami i flawonoidami, wygrałaby bezapelacyjnie. Nie bez powodu ludzie piją herbatę od ponad 5 tysięcy lat.

Udowodniono klinicznie, że niektóre rodzaje herbaty zmniejszają stan zapalny. Większość chorób przewlekłych jest spowodowana problemami ze stanami zapalnymi w organizmie - takimi jak rak, cukrzyca, choroba refluksowa przełyku, choroba Leśniowskiego-Crohna i inne.

Jeśli kiedykolwiek myślałeś o robieniu herbat ziołowych w domu, ten artykuł zapewnia wspaniałe how-to i krok po kroku. Dowiedz się, jaki rodzaj herbaty jest odpowiedni do stosowania w ciągu dnia (napar z energetyczną Sativą). Omawiamy rodzaj herbaty ziołowej, która pomoże Ci zasnąć tak głęboko, że nie będziesz się przejmować nawet tym, że Twój pies zajmuje łóżko.

Przeczytaj: "Jak zrobić własną herbatę z konopi".

(Canva

)Marijuana News: Czy Medyczna Marihuana zostanie wkrótce zalegalizowana w moim stanie?

Miliony pacjentów z chorobami medycznymi mogą obserwować i czekać na wiadomości o marihuanie. Czy marihuana zostanie zalegalizowana w ich stanie. Trudno jest radzić sobie z objawami zdrowotnymi, takimi jak przewlekły ból, skurcze mięśni i migreny. Lub zaburzeniami psychicznymi, takimi jak silny lęk, depresja oporna na leczenie (TRD).

Jako pacjenci, mamy prawo do wypróbowania wszelkich leków lub zabiegów terapeutycznych, które pomogłyby uczynić nasze objawy bardziej znośnymi. Ale kiedy mieszkasz w stanie, gdzie Izba Reprezentantów i Senat są równo dopasowane za i przeciw, to może stać się maraton legislacyjny.

Wybory przedterminowe zbliżają się w listopadzie 2022 roku. W niektórych stanach, legalizacja medycznej marihuany lub marihuany do użytku dorosłego (rekreacyjnego) jest patowa w Izbie i Senacie. Podpisy są zbierane już teraz, aby umieścić legalizację marihuany na karcie wyborczej w 2022 roku.

8 listopada 2022 roku, będzie 435 miejsc do wzięcia w Izbie Reprezentantów Stanów Zjednoczonych. Będą też trzydzieści cztery (34) miejsca w Senacie, które mogą ulec zmianie w wyborach śródokresowych. Dowiedz się, co planują zrobić zwolennicy marihuany w Twoim stanie.

Przeczytaj: "Stany, w których Bud będzie na listach wyborczych w 2022 roku".